top of page

SOMNIUM  EQUESTRIAN

Horse Advice

Public·5 members
Elias Perez
Elias Perez

Ispanu Kalba Per 30 Dienu Pdf Do


Laimes kudikiui.Gyvenu Ispanijoj,ispanu moku labai gerai,ismokau besiklausant zinias ir multfilmus vaikams,taip lengviausia pagauti teisinga tarima.Jei leidzia pinigeliai,atvaziuokit menesiui i Ispanija ir ismoksit gana neblogai,o jei ne,tai pasiimkit privatu kalbos mokytoja,kuris butu ne lietuvis,ispanas,kubietis,argentinietis ir pan.,maciau jie ten pas jus,Vilniuje gyvena ir duoda pamokas ispanu kalbai.O mokytis verta,o ir pati kalba labai turininga,plati,graziai skamba.sekmes!
Ispanu Kalba Per 30 Dienu Pdf DoLaimes kudikiui.Ispanai susikalba su meksikieciais ir su visa Pietu ir Centrine Amerika,bet siulyciau mokytis ta tikraja ispanu,castellano tarme,nes jei vaziuosit i Barcelona studijuoti,tai ten catalano tarme-labai skiriasi nuo castellano,o castellano,tai ta tikroji,oficialioji ispanu kalba.


TakeON, dėkui už nuorodas ir knygos rekomendaciją ? Paskaitysiu. Smagu girdėt, kad kalbų mokymasis yra visai smagus, kitaip vargu ar užtektų valios išmokti daugiau, nei moku, o taip norėtųsi mokėti ne tris kalbas, o penkias ar dar daugiau ?


Visi pažįstame žmonių, kurie bandę išmokti užsienio kalbos, ir jiems nepavyko.Ar Jums buvo kilęs klausimas kodėl??? Ar ieškojote atsakymo???Daugelis iš mūsų pabando viena mokymosi metodą, ir meta savo sumanymą, nes jiems jis netiko, ir atrodo kad tai neįmanoma.Bet jeigu jie susiimtu, ir rastu sau tinkama metodą, aišku įdėtu pastangų, tikrai įmanoma butu pramokti, ir dar ne viena kalba. Man teko bendrauti su žmonėmis, kurie pastate sau tvirta tikslą, išmokti užsienio kalbos. Ieškojo įvairiausiu būdu, kaip tai padaryti, kad mokymasis butu kuo paprasčiausias ir efektyviausias, jiems. Bandę viena kita metodą, tol kol rado sau priimtina, ir išmoko per pusmeti. Neįtikėtina anė??? Taip, pritariu, sunku patykėti, bet ar Jus bandėte?, viena, du, tris metodus kad parinktumėte sau tinkanti??? Ar vis dėlto pasidavėte po pirmo bandymo??? Jeigu taip, tai prašau susiimti ir pabandyti dar.Kalbosdėžutės.lt siūlo, gera veiksminga metodą, pats asmeniškai išbandžiau ir išmokau Rusu kalbos, per pusmeti. (nemokėdamas nei žodžio, neskaitant žargono;)Galiu pasigirti kad metodą pasiūlę draugas Kęstas, kuris jau iki to momento buvo išmokęs tris kalbas (anglu, vokiečiu, prancūzu ). Pritariu, kad tam reikėjo turėti specialiu gabumu. Bet man ir su mano gabumais, kai mokykloje vidutinis, ištemptas pažymįs buvo 7 balai, išėjo išmokti nauja kalba. Taigi, metodas veikia, todėl noriu rekomenduoti žmonėms, kurie nori pralaužti nauja kalba.


Sveiki,knyga lengvai skaitosi, perskaičiau per valandą, supratau, kad mokytis anglų, tai ne tik atskirų žodžių ar frazių kalimas, bet reikia suprasti, kaip jie paprastai kalba. Kol kas nesigauna sudėlioti ilgą sakinį, reikia daug tų mažyčių žodelių (on, of, a, the, at, to, in ir t.t.), kurie skirtingai dėliojasi.Man žingeidu, bet kol kas nepagaunu to tikro stimulo, kad labai, labai noriu.


Knygą perskaičiau per du kartus. Labai dėkoju. P. Algirdui. Iki knygos.skaitymo anglų kalba atrodė labai sunki, bet perskaičius dingo tokios mintys, atsirado. džiaugsmas, motyvacija. mokytis. Patiko.mokytis. vieno dalyko, o ne visko iškart, nėra bereikalingo apkrovimo. Reikia.tik susitvarkyti.dienotvarke, kad turėčiau laiko mokytis. Kursus lankyti finansiškai galėčiau tik pirmą.etapa, bet nežinau ar verta, gal geriau.dirbti su knyga. Ačiū jums dar kartą.


Kalba yra daugiau negu gramatika ir leksika. Tik su žodžiais ir taisyklėmis negalima kalbėti taip, kaip kalba tikri ispanai. Bet mokėdamas gramatiką ir leksiką besimokantis sugeba suprasti kalbos sistemą kaip visumą, įgyja kalbos pagrindus, kurie padės integruoti visas žinias ir pritaikyti kasdieniniam bendravimui.


4. Veiksmažodis TENER (turėti). Veiksmaodžiai apie kasdienybę (1). Veiksmažodis TENER turėti yra labai dažnai vartojamas, dėl to reikia išmokti pradžioje. Su juo galima kalbėti apie nuosavybę, amžių, pareigą, apibūdinimą... bet tai pat sudaro junginius kaip tener miedo... Leksika apie kasdienybę, veiksmažodžiai, kurie dažniausiai vartojami kalbant apie kasdieninius veiksmus (LLAMAR POR TELÉFONO, COMPRAR, VOLVER,...) su vartojimo pavyzdžiu.


7. Beasmenės veiksmažodinės konstrukcijos HAY QUE + bendratis (reikia), NO HACE FALTA + bendratis (nereikia), veiksmažodis NECESITAR (reikti, to need angliškai). Skirtingai negu TENER QUE + bendratis, HAY QUE ir NO HACE FALTA yra beasmenės konstrukcijos, dažnai vartojamos kalbant apie poreikį ar neporeikį ką nors daryti. Taip pat vartojamas veiksmažodis NECESITAR, kuris asmenuojamas (yo NECESITO, t'u NECESITAS, él - ella NECESITA,...)


21. Būtųjų laikų PRETÉRITO PERFECTO, INDEFINIDO ir IMPERFECTO sugretinimas ir skirtumas. Tai kitas iš sudėtiniausių temų ispanų kalbos gramatikoje. Kiekvienas būtasis atspindi skirtingą požiūrį į praeitį. Palyginimas su lietuviu kalba nepadeda, reikia nagrinėti iš pačios ispanų kalbos.


24. Vietos sudurtiniai prielinksniai: ENCIMA DE ANT, DEBAJO DE PO, DELANTE DE PRIEŠ, UŽ DETRÁS .... Šie žodžių junginiai vartojami kalbant apie tai, kur yra daiktai.


Labai patiko mokytojos profesionalumas, sugebėjimas prisitaikyti prie kiekvieno mokinio žinių lygio. Kartu su anglų kalbos pamokomis dar turėdavau ir psichologinę valandėlę, nes mokytoja puikiai moka prakalbinti, paskatina išsisakyti, suprasti savo paties požiūrį į daugelį dalykų ir viskas vyksta anglų kalba.


Puikus mokytojos tarimas, subtilus žaismingas pamokos vedimo stilius sužavėjo, manau, mus visus. Nuostabi galimybė, sėdint prie savo rašomojo stalo, nesivaržant formuluoti mintį anglų kalba, čia pat išgirsti glaustą dėstytojos komentarą, girdėti savo kolegas ir pamatyti mūsų besimokančiųjų dažniausiai daromas klaidas. Manau, kad tai perspektyvi kalbos mokymosi forma. Ačiū dar kartą ir sėkmės organizatoriams.


Prielinksnis EN ispanų kalba. Prielinksnis PARA. Prieveiksmiai MUCHO, POCO. Veiksmažodžiai SER, TRABAJAR, ESTUDIAR, ESTAR, VIVIR esamuoju laiku. Veiksmažodžių konjugacijos rūšys. IR veiksmažodis. IR apyvarta be galo


Klausiamieji įvardžiai ispanų kalba. Veiksmažodis venir. Įvardžiai-būdvardžiai. Neapibrėžtiniai ir neigiamieji įvardžiai ir prieveiksmiai. Beasmenės veiksmažodžių formos: hace, hay. Opozicija šienas, ser, estar. Straipsnis lo ispanų kalba.


Kursuose turime viską, kad paruoštume jus bendrauti ispanų kalba. O šiais laikais daug paslaugų padeda susirasti pašnekovą-vežėją ir ne vieną, ir nemokamai. Tam parengėme dvi apžvalgas, kurios, tikimės, padės susirasti ne tik pašnekovų, bet ir draugų, tik reikia būti aktyviems ir nebijoti užmegzti kontakto. Jei mokeisi pas mus, vadinasi, žinai ir gali daug, todėl tikrai susitvarkysi, tik reikia pradėti.


Sako, dabar tapo madinga mokytis Ispanų kalba... Servanteso instituto statistiniais duomenimis, 90 šalių ją studijuoja 14 mln. Ir kasdien jis įgauna vis didesnę įtaką šiuolaikiniame pasaulyje.


Remiantis statistika, ispaniškai kalba daugiau nei 500 milijonų žmonių, tai yra 6% pasaulio gyventojų. Be to, tai yra trečia pagal dažnumą kalba pasaulyje po kinų ir anglų. Ir taip pat - labiausiai studijuojama kalba Amerikos ir Europos šalyse, kur ispanų kalba nėra oficiali kalba.


Ispanų kalba yra pripažinta oficialia kalba 21 pasaulio šalyje. Jei mokate šią kalbą, galime drąsiai teigti, kad Jūsų kelionės į Ispaniją ir Lotynų Ameriką bus nepamirštamos ir įdomios. Tai toli gražu visas sąrašasšalys, kur galite vykti praktikuoti kalbą: Andora, Argentina, Belizas, Bolivija, Čilė, Kolumbija, Kosta Rika, Kuba, Dominikos Respublika, Ekvadoras, Salvadoras, Prancūzija, Gibraltaras, Gvatemala, Hondūras, Meksika, Nikaragva, Panama, Paragvajus, Peru, Filipinai, Puerto Rikas, Urugvajus, JAV ir Venesuela, Pusiaujo Gvinėja...


Kas gali būti geriau nei žiūrėti filmus originalia kalba? Dažnai žiūriu filmus dviem kalbomis. Pirmiausia rusiškai, kad būtų lengviau suprasti siužetą, tada ispaniškai, kad būtų galima palyginti. Ir, patikėkite, daug kas prarandama vertime. O muzika? Negi tu nenori suprasti, apie ką jis dainuoja, na, bent jau ta pati Shakira? Be to, papildyti savo žinias apie muzikos pasaulį. Patikėkite, ispanų atlikėjų sąrašas neapsiriboja Shakira ir Julio Iglesias. Yra nuostabių dainininkų iš Argentinos, Meksikos, Peru, tokių kaip Diego Torres, Luis Miguel, Jean Marco. Ir asmeniškai aš pradėjau mokytis kalbos nuo jų dainų.


Ispanų kalba yra viena iš gražiausios kalbos modernus pasaulis... Ja kalba daugiau nei 500 milijonų žmonių, ji yra oficiali kalba 27 pasaulio šalyse ir aktyviai vartojama daugiau nei 50 valstybių. Tai taip pat viena iš oficialių kalbų tokiose tarptautinėse organizacijose kaip JT, ES, Afrikos Sąjunga, Afrikos valstybių organizacija ir daugelis kitų.


Ispanai savo kalbą tradiciškai vadina kastiliečių, nes be oficialiosios ispanų kalbos, jie vartoja dar 5 jos prieveiksmius ir tarmes. Tačiau kai jie tai mini su kitomis užsienio kalbomis, jie vis tiek vadina ispanų kalba.


Taip pat ispanų kalbos yra gana lengva išmokti, ypač jei jau kalbate bet kuria romanų grupės kalba. Daugelis garsų yra tokie patys kaip rusų kalba, yra daug panašumų su Anglų kalba, o žodžiai tariami taip, kaip jie parašyti, skirtingai nei, pavyzdžiui, prancūziškai. Palyginti paprasta gramatika suteikia galimybę per trumpą laiką įsisavinti ispanų kalbos pagrindus.


Ispanų kalbos žinios leidžia iki galo mėgautis turtinga jų kultūra. Mokytis šią kalbą labai įdomu, nes tai padės prisiliesti prie daugelio genialių rašytojų, poetų, muzikantų kūrybos, susipažinti su uždegančia salsa, romantiška bachata, įvertinti garsias televizijos laidas ir laidas gimtąja kalba.


Visi šie patarimai bus naudingi ne tik tiems, kurie ispanų kalbos mokosi savarankiškai, bet ir nusprendusiems ją mokytis kursuose ar su mokytoju. Net jei studijuojate pagal jau sudarytą programą, niekada nebus nereikalinga skaityti ar žiūrėti ką nors įdomaus ispanų kalba.


About

Welcome to the group! In this group, everyone is invited to ...
bottom of page